2. zápasy semifinále play off hádzanej mužov

23.04.2006 Celý región

Tatran Prešov - ŠKP Bratislava 32:20 (13:7)\r\nNajviac gólov: Pekár 9, Huňady 5/2, Kozlov 5/1 - Štepanovský 5/1, Baďura a Mikuš po 4
Rozhodovali: Sipos a Agnes (Maď. )
vylúčení: 8:6
pok. hody: 5/5-2/1
617 divákov
Na zápasy: 2:0

V sobotu sa blysol domáci brankár Bražnik jedným gólom a v nedeľu už do 10. minúty tromi prihrávkami cez celé ihrisko, z ktorých rezultovali góly v sieti ŠKP. V tom čase viedol majster už 6:2, hral rýchlo a s nasadením, čo robilo hosťom veľké problémy. Od 16. minúty za stavu 8:4 si dali strelci na oboch stranách na dlhých 7 min pauzu. Z nej sa ako prví prebudili hráči Tatrana a po šnúre troch gólov zvýšili 5 minút pred prestávkou už na 11:4. Polčas nakoniec s prehľadom vyhrali. Východniari udávali tón hry aj po výmene strán. Súpera prevyšovali v rýchlosti, kombinácii, v bráne im bol stále oporou Bražnik (za celý zápas mal 21 úspešných zákrokov). Naopak, na opačnom konci sa v 49. minúte napriek tomu, že bol oporou, nechal vystriedať Mitošinka Pčolom. Ale ani ten sa vo svojej svätyni dlho neohrial a v 54. minúte (26:16) prišiel namiesto neho tretí brankár ŠKP Zechmeister. Brankári hostí však neboli schopní zastaviť domácu lavínu, lebo spoluhráčom pred nimi výrazne ubúdali fyzické sily a nijako im nevedeli pomôcť. Všetci tak akoby už len čakali na koniec zápasu...

MŠK SIRS Pov. Bystrica - 1. MHK Košice 35 : 30 (15:16)
MŠK SIRS: Baďura, Drápal - Trabelssie 7, Krahulík 7, Ďuriš, Zaťko, Toms 1/1, Maťaš 5, Straka 5, Konušík, Kasagranda, Mažár3, Kozák J. , Tůma 7
1. MHK: Olejár, Paul - Mazák 1, Faith 2, Nuber 1, Farkašovský 10/3, Hičo, Hruščák 5, Pecha 2, Strapko 4, Cibere, Urban 1, Kolesár M. , Petraško 4
Rozhodovali: Černý - Hippík
Pokutové hody: 1/1 - 4/3
Vylúčení: 9 - 6
Červené karty: Trabelssie, Krahulík /MŠK SIRS/, Mazák /1. MHK/